Armaster - firma handlowo-techniczna

Firma istnieje na rynku nieprzerwanie już od 2004 roku. Zajmujemy się profesjonalnym doborem armatury przemysłowej do potrzeb naszych klientów oraz dostawą na bardzo korzystnych warunkach handlowych. W naszej historii dostarczaliśmy wysokiej klasy armaturę przemysłową do znacznej liczby polskich firm i zakładów, a także zagranicznych partnerów.   

Dbanie o wysoką jakoś obsługi klienta pozwoliło nam w ciągu lat osiągnąć stabilną pozycję rynkową. Dzięki długoletniej i intensywnej współpracy z dostawcami udaje nam się zapewnić naszym klientom jedne z najlepszych warunków handlowych z Polsce. Firma intensywnie się rozwija, dzięki czemu planujemy w najbliższej przyszłości sukcesywnie powiększać asortyment, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

NASZA MISJA

Naszym podstawowym celem jest wysoka jakość obsługi klienta

Nasza obsługa klienta przejawia się w bardzo szybkiej i rzetelnej obsłudze zapytań oraz m. in. oferowaniu korzystnych warunków płatności. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty przetestowane pod względem jakości zarówno przez firmy certyfikujące jak i naszych dotychczasowych klientów.

Dzięki temu udaje nam się ilość reklamacji sprowadzić do absolutnego minimum, co również przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Z poważaniem,
Stanisław i Maciej Zawieja