Armaster

 

Armaster jest firmą handlowo-techniczną, która istnieje na rynku nieprzerwanie już od 2004 roku. Zajmujemy się profesjonalnym doborem armatury przemysłowej do potrzeb naszych klientów oraz dostawą na bardzo korzystnych warunkach handlowych. W naszej historii dostarczaliśmy wysokiej klasy armaturę przemysłową do znacznej liczby polskich firm i zakładów, a także zagranicznych partnerów.   

 

Naszym podstawowym celem jest wysoka jakość obsługi klienta przejawiająca się w bardzo szybkiej i rzetelnej obsłudze zapytań oraz m. in. oferowaniu korzystnych warunków płatności. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty przetestowane pod względem jakości zarówno przez firmy certyfikujące jak i naszych dotychczasowych klientów. Dzięki temu udaje nam się ilość reklamacji sprowadzić do absolutnego minimum, co również przekłada się na zadowolenie naszych klientów. 

 

Dbanie o wysoką jakoś obsługi klienta pozwoliło nam w ciągu lat osiągnąć stabilną pozycję rynkową. Dzięki długoletniej i intensywnej współpracy z dostawcami udaje nam się zapewnić naszym klientom jedne z najlepszych warunków handlowych z Polsce. Firma intensywnie się rozwija, dzięki czemu planujemy w najbliższej przyszłości sukcesywnie powiększać asortyment, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów.

 

Z poważaniem,

Stanisław i Maciej Zawieja