Kompleksowość
Niezawodność
Profesjonalizm

Witamy na stronie firmy Armaster

 

Firma handlowo-techniczna Armaster już od 2004 roku zajmuje się dostawą armatury i jej automatyzacją. W naszej ofercie szczególnie polecamy zawory kulkowe, przepustnice, zasuwy nożowe, siłowniki pneumatyczne i elektryczne, wyłączniki krańcowe, elektrozawory sterujące oraz pozycjonery. Jesteśmy w stanie zrealizować także najbardziej nietypowe zamówienia – w tym przypadku prosimy Państwa o kontakt mailowy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy niezawodność i terminowość dostaw, a dzięki naszej specjalizacji zapewniamy krótki czas ofertowania i bardzo korzystne ceny.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Armatura przemysłowa 

Proponowana przez naszą firmę armatura przemysłowa przeznaczona jest do budowy różnego rodzaju instalacji. Elementy znajdujące się w ofercie wyróżnia niespotykana wytrzymałość i najwyższa jakość oferowanych produktów.


Elektrozawory

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje elektrozaworów, a mianowicie odcinające bądź też pilotujące. Z uwagi na użycie materiałów najwyższej jakości, nasze elektrozawory z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach o zróżnicowanej temperaturze bądź też ciśnieniu.


Napędy elektryczne

Szerokie portfolio produktowe naszej marki obfituje w różnego rodzaju napędy elektryczne. Oferowane napędy dobieramy indywidualnie do Państwa potrzeb, kierując się przy tym wiedzą na temat warunków, do jakich zostały one przeznaczone.


Siłowniki elektryczne

Oferujemy różnego rodzaju siłowniki elektryczne z myślą o potrzebach automatyki przemysłowej. Wszystko po to, aby w jak największym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.


Siłowniki pneumatyczne

Proponowane siłowniki pneumatyczne tworzone są przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów. Dzięki temu z powodzeniem nadają się one zarówno do prac w bardzo niskich temperaturach, jak i strefach wysokiego ciepła czy nawet obiektach w strefie zagrożenia eksplozją.


Wyłączniki krańcowe

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wyłączniki mechaniczne, jak i indukcyjne. Posiadamy różnego rodzaju modele, dostosowane do zróżnicowanych warunków zewnętrznych.


Zasuwy nożowe

Obecne w ofercie naszej marki zasuwy nożowe cechuje uniwersalne zastosowanie. Posiadamy zarówno zasuwy nożowe napędzane ręcznie, pneumatycznie, jak i elektronicznie oraz hydraulicznie.


Zawory elektromagnetyczne

W bogatym portfolio produktowym marki Armaster znajdą Państwo zawory elektromagnetyczne wytwarzane przez wiodących na rynku producentów, takich jak między innymi Asco i Parker. To akcesoria, które odznaczają się zarówno świetną jakością, jak i precyzją wykonania.


Zawory kulowe

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy różnego rodzaju zawory kulowe, w tym zawory kołnierzowe, gwintowane, przeznaczone do spawania, jak i zawory międzykołnierzowe.