Siłowniki pneumatyczne

Siłowniki pneumatyczne mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je w różnych gałęziach przemysłu. Montuje się je m.in. w prasach oraz na liniach do pakowania gotowych produktów. Bardzo ułatwiają pracę – wprawiają w ruch maszyny i urządzenia, które wymagają jednostajnego i regularnego ruchu. Dostosowane są do pracy w ekstremalnych warunkach. Wykazują odporność na działanie wysokich i niskich temperatur. By pracowały bezawaryjnie przez długi czas, muszą być wyprodukowane z najlepszych jakościowo materiałów.

Wytrzymałe siłowniki pneumatyczne

Aby dostarczać Państwu armaturę najwyższej jakości, współpracujemy jedynie z renomowanymi markami. Znajdujące się w naszej ofercie siłowniki pneumatyczne pochodzą od doświadczonych producentów: Parker, Flowserve, Air Torque. Dzięki temu mamy pewność, że prezentowane urządzenia odznaczają się najwyższą jakością - łączą w sobie wytrzymałość z niezbędną funkcjonalnością. W ten sposób instalacja tworzona z wykorzystaniem polecanych siłowników pneumatycznych będzie zawsze bezpieczna w eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Air Torque KOSiłownik pneumatyczny, ćwierćobrotowy, wykonanie ze stali kwasoodpornej.
Air Torque standardSiłownik pneumatyczny, ćwierćobrotowy, ATEX, SIL
Air Torque TrójpołożeniowySiłownik pneumatyczny, obrotowy, 3 pozycyjny o kącie pracy 0°- 45°- 90° lub opcjonalnie 0°- 90°- 180°
AUTOMAXSiłownik pneumatyczny AUTOMAX Heavy Duty, od 2,8 Nm do 248 600 Nm.
P1QSiłownik pneumatyczny, tłoczyskowy, kompaktowy, prod. Parker