Wyłączniki krańcowe

Doskonała jakość oraz renomowana konstrukcja podzespołów, które znalazły się w naszym asortymencie dotyczy również wyłączników krańcowych. Dzięki dogłębnej analizie rynku możemy zaoferować Państwu wyłącznie te modele, które posiadają najlepszą opinię wśród konsumentów przemysłowych oraz zostały wprowadzone do sprzedaży po uprzednim dopracowaniu ich mechanizmów przez najbardziej znane firmy funkcjonujące na polskim rynku. Gwarantuje to naszym klientom, iż zakup dokonany w Armaster, doskonale wpiszę się w potrzeby i wymagania, jakie stawia przed wyłącznikami krańcowymi dzisiejszy przemysł.

Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do dystrybucji dwa typy włączników:

  • włączniki krańcowe mechaniczne,
  • indukcyjne włączniki krańcowe.

Ich przemyślane parametry oraz przystosowanie do spełniania swojej funkcji w przemyśle maszynowym to również doskonałe zabezpieczenie pracownika oraz maszyny przed ewentualnym zagrożeniem.

Włączniki krańcowe, które znalazły się w naszej ofercie, doskonale nadają się do zastosowania ich w przypadku suwnic, wind, bram, taśmociągów, schodów ruchomych oraz przy ruchomych elementach osłaniających. Jedną z ich funkcji jest pilnowanie by poszczególne elementy maszyny znajdowały się na właściwiej i bezpiecznej dla operatora pozycji. W przeciwnym razie zadbają one, aby pracownik otrzymał stosowną informację – wyłączniki krańcowe to podzespoły zaprojektowane z myślą o optymalnym zmniejszeniu zagrożenia, np. związanego ze ściągnięciem osłony mechanizmów w trakcie trwania jej pracy.